Spoločnosť MIRAD pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1998. Koncom januára 2008 bola verejnosť svedkom otvorenia novej budovy, ktorej vznik na zelenej lúke svedčí o zdravom a neustále sa vyvíjajúcom podnikateľskom subjekte. Na Bardejovskej ulici v Prešove máme solídne predajné miesto so skladmi a zároveň sídlo našej spoločnosti.

Tento investičný zámer okrem rozsiahlej predajne priniesol aj vyššiu kapacitu skladov, ktoré umožnili pôvodný sortiment voda, plyn, kúrenie, odpad rozšíriť o krby, pece a kúpeľňové štúdio. Zákazník takto dostáva komplexnú ponuku sortimentu, ktorý je fyzicky v sklade a je okamžite k odberu.

Ideálnym riešením pre zákazníka je ešte pred samotnou investíciou alebo realizáciou stavebnej rekonštrukcie, či zakladaním novostavby, konzultovať s nami otázku rozvodov plynu, vody, odpadov, kúrenia a vnútorného vybavenia i následné dodávky materiálu. Dokážeme fundovane poradiť pri optimalizácii týchto riešení a promptne dodávať materiál v celej oblasti problematiky plyn-voda-kanál-kúrenie.

Zriadením oddelenia Kúpeľňové štúdio zamýšľame prekonať zavedené predstavy o vybavení a funkčnosti tohto priestoru. Trendom je zaoberať sa realizáciou a vybavením kúpeľne už pri vzniku projektu. Preto disponujeme počítačovým softvérom, ktorý dokáže simulovať a priestorovo zobrazovať navrhnuté štúdie použitia kúpeľňových obkladov, dlažieb, sanity, vaní, umývadiel, či zrkadiel. To všetko s kompletnou dodávkou.

Služby, ktoré poskytujeme, majú jeden cieľ – a tým je spokojný zákazník. Krédo, že Mirad poradí rád sa v tomto prípade premieňa na dôveru, serióznosť a korektné vzťahy voči klientom. Tím fundovaných pracovníkov, ktorí pravidelne absolvujú produktové školenia priamo u výrobcov alebo importérov, vytvára u nás prostredie, v ktorom sa každému zákazníkovi dostane odbornej rady a pomoci.

Video prezentácia spoločnosti

 

OTVÁRACIE HODINY

CENTRÁLA PREŠOV
Bardejovská 23

Plyn-voda-kúrenie-odpad
Čerpacia technika-priem.čerpadlá
Krby-pece-príslušenstvo

Po-Pia: 7:00 – 18:00
So: 7:30 – 12:00

KÚPEĽŇOVÉ ŠTÚDIO

Po-Pia: 8:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

POPRAD

Hraničná 5300

Plyn-voda-kúrenie odpad, Čerpacia tech. priem. čerpadlá

Po-Pia: 7:00 – 17:00
So: 7:00 – 12:00

Kúpeľňové štúdio

Po-Pia: 8:00 – 17:00
So: 8:00 – 12:00

GIRALTOVCE

Družstevná 338/1

Plyn-voda-kúrenie odpad, Čerpacia tech. priem. čerpadlá

Po-Pia:
9:00 – 12:00 13:00 – 17:00
12:00-13:00 prestávka

Používaním stránok prevádzkovateľa MIRAD, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.