Tento rok v Poprade pribudla novopostavená predajňa obchodného centra Mirad z Prešova. Popradská predajňa, rovnako ako jej prešovská sestra, je zameraná na predaj sortimentu plyn-voda-odpad-kúrenie a kúpeľňové vybavenie. Nachádza sa na Hraničnej ulici v blízkosti cestného nadjazdu.

V porovnaní s pôvodným popradským Miradom, ktorý sídlil na Teplickej ulici, sa novým predajným miestom popradská pobočka v kultúre predaja posunula o riadny kus dopredu. Pri projektovaní budovy bolo prvoradou úlohou dodržať čo najracionálnejšie funkčno – prevádzkové usporiadanie predajných a skladových priestorov. Urbanistické a architektonické riešenie je jednoduché a jasné, pričom zodpovedá súčasnej modernej architektúre.

Budova s celkovou predajnou plochou s 900 m2 a 20 parkovacími miestami vkusne zapadá do okolitej zástavby. V priestoroch na prízemí je k dispozícii tovar sortimentu plyn-voda-odpad-kúrenie. Tu zákazníci nájdu vodoinštalačný a plynoinštalačný materiál, odpadové rúry a šachty, čerpadlá, kotly, kúpeľňovú sanitu a mnoho iného.

Prvé poschodie je vyhradené Kúpeľňovému štúdiu. V príjemnom prostredí medzi dizajnovo poňatými výstavnými kójami si zákazníci môžu vyberať z bohatého sortimentu kúpeľňových obkladov a dlažieb, prémiových tried umývadiel, vaní, sprchovacích kútov a kúpeľňového nábytku. Okrem 3D vizualizácie, za pomoci ktorej zákazník získa skoro reálny náhľad na svoju novú kúpeľňu, je k dispozícii unikátny interaktívny konfigurátor renomovaného výrobcu obkladov a dlažieb Tubadzin. Na tomto zariadení si zákazník môže sám nakonfigurovať priestor kúpeľne, jej vybavenie a vybrať si obklad podlahy i stien. Dokonca je možné zosnímať čiarový kód priamo z vystavených obkladov a dlažieb, ktoré sa po načítaní do konfigurátora zobrazia na veľkej obrazovke v HD rozlíšení. Výsledkom je úplne verný výstup, ktorý výrazným spôsobom pomáha zákazníkom optimálne si zvoliť vybavenie svojej kúpeľne. Je tu možné kúpiť si aj vyšší štandard interiérových dverí, plávajúc podláh a holandské tapety Eijffinger.

Veľkou výhodou obchodného centra Mirad je vysoká dostupnosť tovaru v celej šírke sortimentu. Mirad disponuje rozsiahlymi skladovými zásobami, ktoré sú denne dopĺňané z prešovského centrálneho skladu. Pri takomto logistickom zabezpečení je v Mirade nevybrať si skoro nemožné.

Galéria

Používaním stránok prevádzkovateľa MIRAD, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.