Vodári a kúrenári elektronickou jednotkou na preplachovanie a skúšanie tlaku s bezolejovým kompresorom vo svetovej premiére dostávajú jedinečný prístroj, ktorý dokáže rozvody nielen vyskúšať na tesnosť, ale aj im poskytnúť patričnú starostlivosť a údržbu.

Stačí na to jedno zariadenie - REMS Multi-Push. Môžete ho použiť na preplachovanie vodou alebo zmesou vody a vzduchu, dezinfikovanie, čistenie, konzervovanie potrubných rozvodov a ich uvedenie do prevádzky. S viac ako 10 programami môže vykonávať tlakové skúšky a kontroly tesnosti potrubných rozvodov a nádob pomocou stlačeného vzduchu alebo vody, napr. u rozvodov pitnej vody, radiátorových a plošných vykurovacích systémov.

REMS Multi-Push môže zároveň slúžiť ako pneumatické čerpadlo k riadenému plneniu nádob všetkého druhu stlačeným vzduchom, napr. na plnenie expanzných nádob alebo pneumatík, a k prevádzke pneumatického náradia.

Výsledky programov preplachovania a skúšok sa ukladajú vo zvolenom jazyku spolu s dátumom, časom a číslom protokolu a je možné ich preniesť na účely dokumentácie na zásuvnú pamäť USB alebo na tlačiareň. Na externých zariadeniach (napr. stolný alebo prenosný počítač, tablet, smartphone) je možné realizovať požadované doplnenie uložených dát, napr. meno zákazníka, číslo projektu, skúšobný komisár atď.

Presvedčíme vás praktickou ukážkou

Čo prístroj REMS Multi-Push naozaj dokáže, budete môcť na vlastné oči vidieť v priestoroch našich predajní MIRAD v Prešove a v Poprade. Na týchto predvádzacích akciách vám špecialisti z REMS okrem praktickej ukážky činnosti prístroja budú odpovedať na otázky a informovať vás o jeho výhodách.


www.rems.sk
 

Používaním stránok prevádzkovateľa MIRAD, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.