V minulom čísle sme vám predstavili domácu vodárničku MQ, ktorá je kompaktným riešením dodávky pitnej vody zo studne. Ďalšou alternatívou je domáca vodáreň Hydrojet s čerpadlom JP a tlakovou nádobou. Súčasťou vodárne Hydrojet je:
- samonasávacie čerpadlo JP5/JP6, schopné nasávať kvapalinu až do hĺbky 8 m
- nastaviteľný tlakový spínač
- expanzná membránová tlaková nádoba s objemom 24/60 l

Vodárnička Hydrojet je základným a jednoduchým riešením dodávky pitnej vody zo studní a vrtov a to z hĺbky 7 až 8 metrov. Hydrojet vám umožní komfortnú a spoľahlivú dodávku vody všade tam, kde to potrebujete.

V prípade, že máte záujem o ponorné čerpadlo, napríklad do úzkeho vrtu či studne, ideálnym riešením pre vás môže byť naše čerpadlo SQ/SQE. Čerpadlo SQ/SQE je kompaktné, 3-palcové, viacstupňové, odstredivé čerpadlo určené na zásobovanie domácností pitnou vodou a zavlažovanie. Vďaka účinným a úsporným motorom s permanentným magnetom, dokážete s čerpadlami SQ/SQE dosiahnuť neuveriteľnú dopravnú výšku až 200 m. Obe verzie čerpadla majú aj mnoho ďalších výhod ako:
- mäkký rozbeh, čo zabezpečuje plynulý nábeh na maximálny výkon
- prepäťovú a podpäťovú ochranu, ktorá ochráni vaše čerpadlo pred elektrickým preťažením
- havarijnú ochranu proti behu nasucho, ktorá ochráni motor čerpadla v prípade nedostatku vody v mieste jej zdroja.

Všetky z uvedených výhod vám zabezpečia rýchlu, bezpečnú, spoľahlivú a komfortnú dodávku pitnej vody kamkoľvek budete potrebovať.

Výhodou čerpadlá SQE je možnosť zakúpenia kompletného setu, ktorý okrem samotného čerpadla obsahuje taktiež riadiacu jednotku CU301, tlakovú nádobu, tlakový snímač a 40 m ponorný kábel. Uvedené komponenty poskytujú kompletné riešenie pre inštaláciu, to znamená, že všetko, čo potrebujete, nájdete v jednom balení.

Všetky naše domáce vodárne majú certifikát na čerpanie pitnej vody a patria medzi najspoľahlivejšie zariadenia tohto typu na našom trhu.

Používaním stránok prevádzkovateľa MIRAD, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.