NOVÝ KÚPEĽNOVÝ TREND - TERAZZO!

 

Neobvyklé a nenápadné prvky na dokončenie kúpeľne sú dnes jedným z najžiadanejších trendov. Toto je kolekcia keramických dlaždíc HIKA od firmy Cersanit - moderné a elegantné terazzo, ktoré spĺňa očakávania odvážnych tvorcov trendov kombinujúcich rôzne štýly, materiály a povrchy.

Tieto veľkoformátové porcelánové dlaždice s veľmi charakteristickým vzhľadom terazzového kameňa opäť prechádzajú renesanciou a odvážne vstupujú do farebných a minimalistických interiérov kúpeľní, skromných v dekoratívnych prvkoch. Svetlá základná farba a veľký formát dlaždíc vizuálne zväčšujú priestor kúpeľne a farebné terazzo vo verzii mix farieb ladí s módnymi, intenzívnymi farbami tmavomodrej a zelenej, ako aj s motívmi dreva a cementu. Obklady je možné použiť aj ako dlažbu v interiéri aj v exteriéri.

Tradičné versus moderné

Kým tradičné terazzo sa skladá zo zmesi malých zvyškov mramoru rozptýlených v betóne, moderné terazzo ponúka kombináciu výraznejších mramorov s väčšími tabličkami alebo recyklovaného skla s výraznejším grafickým vzhľadom.

Netradičné využitie

Kto by nemal rád podlahu, ktorá má nielen nádherné estetické vlastnosti, ale ponúka aj jednoduchú starostlivosť? Terazzo je neuveriteľne odolný a tvrdý materiál, ktorý prekoná väčšinu materiálov na podlahy. Na rozdiel od iných povrchov ho možno prebrúsením a leštením obnoviť do pôvodného vzhľadu.

Veľmi radi vám pripravíme vašu novú kúpeľňu napríklad aj s využitím materiálu Terazzo!

Neváhajte kontaktovať naše kúpeľnové štúdia v Prešove či Poprade.

Prešov: 051/7497841

Poprad: 052/ 78 93 987

 

Používaním stránok prevádzkovateľa MIRAD, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.