NÁVRH VAŠEJ KÚPEĽNE AJ NAĎIAĽKU!

Vo firme MIRAD sa snažíme byť naším zákazníkom nápomocní a vždy poblízku – či už naživo alebo AJ ONLINE. Ak už kvôli súčasnej situácii či akýmkoľvek iným okolnostiam sa u nás nemôžte zastaviť, ponúkamé Vám riešenie. Naši dizajnéri vám radi pripravia 3D vizualizáciu aj prostredníctvom e-mailovej komunikácie. Vaše predstavy o novej či zrekonštruovanej kúpelni teda nemúsite vôbec odkladať na neskôr!

Pre zhotovenie 3D návrhu kúpeľne potrebujeme PROJEKT kúpelne. V takejto ideálnej situácií je potrebné do projektu už len doplniť výšky miestností či iné nedoplnené zmeny.

Ak projekt kúpeľne nemáte, nič sa nedeje – poradíme si aj bez neho! Úplne s prehľadom si môžete vytvoriť JEDNODUCHÝ NÁKRES. Ako na to?

Stačí pomerať všetky steny z vnútornej strany miestnosti kúpeľne, WC a výšku miestnosti. Zaznačiť dverový otvor, osadenie okna (šírka okna, výška okna, prípadné zošikmenia, výška parapetu od zeme a osadenie aspoň od jednej steny, aby sme okno vedeli presne zakresliť v stene). Veľmi nám pomôže ak do kde je plánované umývadlo, vaňa, sprchovací kút, wc, rebríkový radiátor a iné prvky, ktoré v kúpelni plánujete. Ak z nejakého dôvodu už prívody vody, kanalizácie a elektrických vývodov i zástrčky už máte realizované, do nákresu treba uviesť aj to.

Na záver už stačí len vybrať sériu obkladu a dlažby. Ak máte jasnú predstavu, budeme radi ak nám pošlete konkrétny názov, odkaz či fotografiu. V prípade, že neviete, kde začať, odporúčame začať prelistovaním našich katalógov alebo sa virtuálne prejdite po našich kúpeľnových štúdiach plných inšpirácii –v Prešove či v Poprade.  Úplne posledným krokom je zaslanie zálohy vo výške 100 eur, ktoré vám budú odrátané z vašej konečne sumy pri realizácii.

Tešíme sa na vaše predstavy!

Kontaktujte nás na e-mailových adresách: 

Kúpeľnové štúdo MIRAD Prešov: ks@mirad.sk 

Kúpeľnové štúdo MIRAD Poprad: kspoprad@mirad.sk

 

 

 

Používaním stránok prevádzkovateľa MIRAD, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.